Politechnika ŁódzkaGrupa studentów Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ - zespół "Będzie dobrze" zwyciężyli w Ogólnopolskim Konkursie VR Challenge i otrzymali nagrodę główną za najlepszą instalację wirtualnej rzeczywistości.

 

Więcej informacji

Politechnika ŁódzkaProf. Piotr Wolański poprowadzi na Politechnice Łódzkiej cykl wykładów eksperckich z astronautyki. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 listopada w sali 109 budynku A18 (Fabryka Inżynierów XXI w.).


Cykl obejmuje 20 godzin zajęć wykładowych, które odbywać się będą w wybrane czwartki, w godzinach 14.15-18.00.

 

Więcej informacji

Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wykład pt. „Plastic surgery – the reconstruction of form and function” odbędzie się 27 października (czwartek) o godzinie 12:00 w sali 1.27 w Centrum Dydaktycznym mieszczącym się przy ul. Pomorskiej 251.

Więcej informacji

Politechnika ŁódzkaMiłośnicy architektury, studenci i wykładowcy, mają okazję spotykać się na Politechnice Łódzkiej na 8. edycji Seminarium Naukowego „Łódź U Like”, w dniach 24-26 października. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Łódzkiej „IX Piętro”.

Więcej informacji

Uniwersytet Łódzki Już 7 września rozpoczną się zapisy do Akademii Młodego Ekonomisty. Zajęcia będą organizowane w siedzibie Wydziału Zarządzania UŁ przy ul. Matejki 22/26 w Łodzi. W programie AME mogą wziąć udział gimnazjaliści. Edycja trwa 1 semestr i składa się na nią sześć spotkań. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów. Udział w programie jest bezpłatny.

Więcej informacji